Hotelové Web stránky Lákavý dizajn, jednoduchá navigácia a funkčná web stránka. Web stránka sa dnes stala prvým kontaktom hotela so zákazníkom.

Dizajn Hotelových Webstránok

Vždy originálny dizajn web stránky pripravovaný na mieru. Farebne zladený podľa identity hotela, a jednoduchý pre návštevníkov. Všetky weby tvoríme s ohľadom na SEO a prezerateľnosť vo všetkých prehliadačoch.

Tvorba Web Portálov

Máte nápad na vytvorenie nového portálu alebo potrebujete naprogramovať intranetový systém? Poradíme Vám ako začať, pripravíme pre Vás analýzu a naprogramujeme portál podľa Vaších požiadaviek.

 

Redakčný Systém

Redakčný systém je štandardom dodávky web stránok pre hotel. Umožňuje zákazníkovi úpravy textov a obrázkov stránky, vytváranie podstránok a dynamicky tak reagovať na meniaci sa trh.

Správa Internetových Serverov

Zabezpečujeme kompletnú správu a prevádzku internetových serverov. Od zakúpenia cez jeho umiestnenie do klimatizovanej serverovne, inštaláciu a konfiguráciu serverových služieb až po bezpečnostné audity a updaty.

 

Webhosting a Registrácia domén

Webhosting zabezpečujeme na vlastných serveroch a výlučne pre našich zákazníkov. Na našich serveroch nenájdete neznáme stránky cudzích ľudí, ktoré môžu Vaše stránky poškodiť. K stránkam majú prístup len naši odborní pracovníci.

Web Stránky pre Mobily a iPhone

Tvorba špecializovane dizajnovaných šablón prispôsobených pre mobilné zariadenia a dotykové displeje. Vaša web stránka automaticky detekuje mobil alebo iPhone a prispôsobí sa.